O nas

Firma Gastropack

Jesteśmy firmą, która prężnie działa w branży HoReCa już 15 lat. Swoje początki rozpoczęliśmy od sprzedaży worków do pakowania próżniowego PA/PE wraz z pakowarkami próżniowymi. W bardzo krótkim czasie ofertę swoją poszerzyliśmy o szeroko pojęty sprzęt gastronomiczny. Korzystając z doświadczenia pracy w wielu kuchniach na stanowisku szefa kuchni, możemy śmiało podzielić się swoim doświadczeniem, jak również dobrać sprzęt niezbędny do pracy w danym obiekcie przy zwróceniu uwagi na potrzeby i budżet inwestora. W naszej ofercie każdy znajdzie sprzęt adekwatny do swoich potrzeb, posiadamy szeroki asortyment produktów wiodących marek w branży gastronomicznej. Śmiało możemy powiedzieć, że klienci, który nam zaufali są z nami od samego początku do teraz… Oprócz sprzedaży sprzętu dodatkowym naszym zajęciem jest wypożyczania, która, jest dodatkowym plusem, gdyż w przypadku jakiejś awarii możemy poratować Państwa szybko sprzętem zastępczym. W pracy cenimy sobie otwartość, doświadczenie i profesjonalizm, dlatego jeśli zaufasz nam jest to już połowa Twojego sukcesu.

W naszej ofercie każdy znajdzie sprzęt adekwatny do swoich potrzeb, posiadamy szeroki asortyment produktów wiodących marek w branży gastronomicznej.

Nasi partnerzy

Co nas wyróżnia?

01

ZADOWOLENIE

Z myślą o satysfakcji i zadowoleniu Klientów, kładziemy nacisk na jakość produktów, różnorodność oferty i podążanie za rozwojem rynku gastronomicznego.

02

PROFESJONALIZM

Profesjonalna obsługa i produkty najwyższej jakości – tym zdobywamy zaufanie naszych Partnerów już od 15 lat

03

PASJA

Zrozumienie potrzeb Klientów i tworzenie najbardziej optymalnych rozwiązań, to założenia naszego zespołu. Wielu z nas pasjonuje się sztuką kulinarną.

04

JAKOŚĆ

Długofalowa współpraca z uznanymi na świecie producentami sprawia, że na bieżąco podążamy za trendami i nowościami rynku HoReCa